خبر
( تعداد مطالب : ۹۱۶۸ )

دوربین جدید الیمپوس C-760 Ultra Zoom

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

olympusc760front.jpg
شرکت الیمپوس که در زمینه ساخت دوربین های جمع و جور با زوم بالا مشهور است، ساخت دوربین جدید سری CAMEDIA خود بنام CAMEDIA C-760 Ultra Zoom را اعلام نمود. این دوربین 3.2 مگاپیکسلی کوچکترین و سبکترین (280 گرم) دوربین دیجیتال دنیا با زوم 10X (معادل 42 – 420mm در مقیاس 35mm) می‌باشد. این دوربین از فوریه 2004 به بازار عرضه خواهد شد.


برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

پیرو خبرقبلی عصر پنج شنبه 25 دی جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعات در خانه هنرمندان برگزار شد. دراین جلسه برای اولین بار یکصد نفر از اعضاء در جلسه حاضر شدند و پس از چهار سال از تشکیل انجمن، انتخابات با به حد نصاب رسیدن اعضاء برگزارشد. در این جلسه پس از گزارش دبیر انجمن از فعالیتهای یک ساله و ... رای گیری انجام شد که از 97 رای اخذ شده 3 رای سفید و بقیه ... ادامه


دومین نمایشگاه انجمن ایرانشهر در خانه هنرمندان

شنبه ۲۷ دى ۱۳۸۲

53 عکاس بیش از صد عکس را با موضوعهای گوناگون به منظور حمایت ازمصیبت زدگان زلزله اخیر بم در دو نمایشگاه به معرض نمایش و فروش گذاشتند.
نخستین نمایشگاه در نگارخانه لاله از تاریخ بیستم تا بیست وپنجم دی برگزار شد و دومین نمایشگاه از تاریخ بیست وهفتم تا بیست و نهم دیماه در خانه هنرمندان برپا خواهد بود.
در این نمایشگاه با پیوستن چند عکاس دیگر، تعداد عکاسان ... ادامه


خبر های تازه از جایزه کاوه گلستان

پنجشنبه ۲۵ دى ۱۳۸۲

شورای سیاستگزاری جایزه کاوه گلستان اطلاعات جدیدی از برگزاری این مسابقه را اعلام کرد.
مراسم اهداء جایزه کاوه گلستان در مهر ماه 1383 با حضور دو عکاس مطرح دانال مک کالین و شهید الاعلم در خانه هنرمندان ایران اعطا می شود.

همچنین زمان ارسال آثار از نیمه اردیبهشت تا نیمه خرداد 1383 اعلام شده ودبیرخانه مسابقه در گالری گلستان است.

نشان کاوه گلستان توسط هنرمند مجسمه ساز خانم سیمین اکرامی طراحی شده و مجموعه آثار راه یافته توسط نشر دیگر منتشر می شود .


انتخابات هیأت مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعات ایران

چهارشنبه ۲۴ دى ۱۳۸۲

فردا پنج شنبه 25 دی 1382 از ساعت 30/15 تا 30/17 جلسه انتخابات هیأت مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعات در خانه هنرمندان برگزار می شود . شایسته است جامعه عکاسان مطبوعات ایران با حضور گسترده خود در این جلسه و انتخاب افراد موثر و فعال نسبت به احقاق حقوق خود اقدام نمایند . بالا خره باید روزی فرا برسد که عکس و عکاس خبری از جایگاه و منزلت واقعی برخوردار شود و بتواند ... ادامه


تازه‌های عکاسی

وبلاگ در سایت عکاسی

وبلاگ و فتوبلاگ

انجمن‌های عکاسی

سایت عکاسی

سایت عکاسان ایرانی

کانال خرید و فروش دوربین

چاپ عکس آنلاین

Powered by Practicalidea